Transport i magazynowanie

Usługi logistyczne

Heras Mobile — jak sama nazwa wskazuje — musi się wyróżniać w usługach logistycznych. Bez trwałej, najwyższej jakości w tej dziedzinie nie moglibyśmy utrzymać naszego biznesu. Innymi słowy, umów trzeba dotrzymywać. Spodziewaj się szybkości, elastyczności i dokładności przy każdej dostawie. To dlatego można natrafić na dobre wyniki naszych procesów logistycznych w całej Europie i nie tylko.

Optymalizacja łańcucha logistycznego

Firma Heras Mobile czyni znaczne inwestycje w optymalizację systemu swojego łańcucha logistycznego. W szczególności, gdy chodzi o bezpieczeństwo. Tu nie ma miejsca na błędy.

Specyfika klienta i kraju

Dostawy są standardowe (i prawie zawsze prosto z magazynu) albo dopasowane do kraju i/lub klienta. Umożliwiamy też dostawy globalne.; Wielkie kontenery w transporcie morskim regularnie wypływają do Kanady i Ameryki Środkowej. Jeżeli znajdujemy się w okolicy, można też przyjechać i samodzielnie wybrać materiały.

Vervoer en transport Heras bouwhekken

Zwarta i rozbudowana sieć partnerska

Na całym kontynencie europejskim współpracujemy ze starannie wyselekcjonowanymi sprzedawcami. Znają oni nasze produkty i podzielają nasze dążenie do nieskazitelnej jakości.

Przechowywanie i przeładunek

Ogólne zarysy opcji dotyczących zarządzania zapasami i dostaw można zobaczyć na tej bogatej animacji.

Bezpieczny załadunek i rozładunek

Instrukcje bezpiecznego załadunku i rozładunku można pobrać stąd.