Informacje o Heras Mobile Fencing & Security

Międzynarodowy ekspert

Heras Mobile Fencing & Security to międzynarodowy ekspert w dziedzinie tymczasowych i częściowo stałych zabezpieczeń terenu. Cechuje nas ścisła specjalizacja, która przyczynia się do bezproblemowego budowania i prowadzenia biznesu. Osiągnęliśmy to dzięki doskonałej efektywności w dziedzinie logistyki.

Aktywność w 24 krajach

Firma Heras Mobile Fencing & Security jest aktywna w branży ogrodzeń tymczasowych od ponad 50 lat w 24 krajach. Działamy na sasiednich rynkach i doskonale znamy potrzeby klientów. Firma Heras wynalazła ogrodzenia tymczasowe w 1966 roku. Posiadamy dzięki temu bardzo silną pozycję w całej Europie.

Udowodniony dłuższy okres użytkowania


Uważnie obserwujemy rynkowe trendy.

Dlatego nasze przenośne ogrodzenia zmieniają się wraz z pojawianiem się na rynku nowych oczekiwań i są dostosowane do aktualnych potrzeb klientów. W efekcie powstają produkty, które są bezpieczniejsze i mają dłuższy okres użytkowania. Nasz sukces został zauważony przez konkurencję, a produkty traktowane są jako standard dla innych produktów tego typu. Dobrym przykładem jest ogrodzenie Heras M500 Anti-Climb, które zostało skopiowane przez naszych konkurentów, co przynosi im również większe lub mniejsze sukcesy. Traktujemy to jako ogromny komplement i potwierdzenie uznania z ich strony.

Prężni partnerzy w budownictwie

Europejscy klienci końcowi są zaopatrywani za pośrednictwem rozbudowanej sieci dilerskiej jzorientowanej szczególnie naogrodzenia tymczasowei akcesoria. Firma Heras Mobile buduje z tymi klientami ścisłe, długoterminowe relacje. Podmioty globalne obsługiwane są indywidualnie według projektów.

Zakup lub wynajem

Firma Heras Mobile bezpośrednio obsługuje swoje macierzyste rynki wHolandiiiBelgii, oferując zaawansowane pakiety systemów mechanicznych oraz elektronicznych. W zależności od umiejscowienia i fazy realizacji projektu, prowadzi to do prawidłowego zastosowania ogrodzeń, bram, akcesoriów, systemów detekcji, kamer i aplikacji. Oferujemy ich montaż i instalację. Rozwiązania — od ogrodzeń budowlanych aż do zabezpieczeń projektów — można zakupić lub wynająć.

Najbardziej niezawodny dostawca i ekspert

Heras Mobile Fencing & Security Security jest stabilnym europejskim partnerem. Wkładamy wiele wysiłku, by pozostać najbardziej niezawodnym dostawcą i ekspertem w dziedzinie tymczasowych zabezpieczeń zewnętrznych. Dążymy do tego w oparciu o nasze profesjonalne i partnerskie podejście skupione na rozwiązywanie problemów naszych klientów.

10 naszych obietnic

1. Przyczyniamy się do zapewnienia bezpiecznego środowiska (pracy) i życia bez stresu.
2. Myślimy w kategoriach bezpieczeństwa i budownictwa, a nie stali i wielkości.
3. Kontrolujemy i zapewniamy wgląd w przepływ ludzi, sprzętu i towarów.
4. Dostarczamy innowacyjne i zrównoważone kompleksowe rozwiązania w dziedzinie tymczasowych zabezpieczeń zewnętrznych.
5. Jesteśmy niezawodną i stabilną firmą, która nie podejmuje nieprzemyślanych decyzji.
6. Tworzymy najnowocześniejsze zakłady produkcyjne w Belgii, Francji i w Czechach.
7. Świadczymy doskonałe usługi logistyczne w kilkudziesięciu krajach.
8. Przestrzegamy rygorystycznych zasad w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
9. Inwestujemy w zrównoważony rozwój (certyfikat świadomości CO2 , poziom 3; nagroda Lean & Green 2015).
10. Świadczymy usługi w trybie 24/7 oraz gwarantujemy profesjonalne i odpowiednie podejście.

Heras bouwhekken huren en bouwhek kopen

Nasze wartości

Niezawodność: Pewny, nastawiony na rozwiązywanie problemów, niezawodny partner

Inteligencja: Wynalazca, innowator, w dziedzinie mechaniki i elektroniki

Zrównoważony rozwój: Zdrowie, bezpieczeństwo i ochrona środowiska, trwałe relacje, przedsięwzięcia oparte na wzajemnym szacunku