Zrównoważony rozwój

Prekursor w branży

Zrównoważony rozwój to obowiązek zarówno etyczny, jak i rynkowy. Wdrażanie zrównoważonego rozwoju jest więc sprawą odpowiedzialnego postępowania i szeroko pojętej współpracy. Zrównoważony rozwój jest wartością dodaną. Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy pod tym względem prekursorem w branży.

Świadomość CO2: liderzy w budownictwie

Nasza główna siedziba znajduje się w Holandii,  gdzie nasze inicjatywy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju mają pierwszorzędne znaczenie. Więcej informacji o naszych inicjatywach w dziedzinie zrównoważonego rozwoju można znaleźć w postach opublikowanych na naszym blogu. Kliknij tutaj

Nagroda Lean and Green w kategorii Personal Mobility

Heras Mobile jest jedną z 400 firm holenderskich, które zostały nagrodzone przez holenderskie Ministerstwo Infrastruktury i Środowiska wyróżnieniem Lean and Green w kategorii Personal Mobility. Zdobywcy tej nagrody zobowiązują się do zmniejszenia emisji CO2 o co najmniej 20% w ciągu pięciu lat.

Zmiana w kierunku bardziej zrównoważonej produkcji

Ekran akustyczny jest najlepszym przykładem całkowicie zrównoważonego produktu. Ten watowany brezent, który można przymocować do naszego ogrodzenia przestawnego, pochłania hałas na poziomie nawet do 20 dB. Wykonawcy projektów są zawsze zadowoleni z mniejszego hałasu w okolicy i z lepszej ochrony ich własnych pracowników. Wypełnienie ekranu akustycznego jest w 100% wykonane z plastikowych butelek poddanych recyklingowi.

Współpraca z dostawcami i klientami

Z myślą o konsekwentnym ograniczeniu emisji CO2 , zużycia energii i ilości odpadów, zdecydowanie pielęgnujemy relacje oparte na współpracy z dostawcami i klientami. Staramy się być samowystarczalni. To, co co możemy zrobić sami, to realizujemy zgodnie z przyjętymi standardami. Nasza siedziba jest w 100% przyjazna dla środowiska i klimatu. Fabryki są dobrze izolowane i wyposażone w oświetlenie LED. W ramach podnoszenia świadomości ekologicznej w firmie promujemy również korzystanie z samochodów hybrydowych.

Firma odpowiedzialna

Nasze procesy poddajemy ponadto weryfikacji według ich wpływu na społeczności. Cieszymy się, że możemy współpracować z zakładem pracy chronionej dla ludzi wyeliminowanych z rynku pracy. Przy dodatkowym nadzorze i po drobnych adaptacjach wykonują rzetelnie użyteczną pracę. Tam, gdzie to możliwe, Heras Mobile wspiera lokalne inicjatywy i wydarzenia.

Heras and Sustainability from HerasMobileFencing

Sustainability downloads