Zrównoważony rozwój

Prekursor w branży

Zrównoważony rozwój to obowiązek zarówno etyczny, jak i rynkowy. Wdrażanie zrównoważonego rozwoju jest więc sprawą właściwego postępowania i wspólnego działania. Zrównoważony rozwój jest wartością dodaną. Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy prekursorem w branży pod tym względem.

Świadomość CO2: liderzy w budownictwie

Nasza siedziba główna znajduje się w Holandii, a tam nasze inicjatywy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju mają pierwszorzędne znaczenie. Więcej informacji o naszych inicjatywach w dziedzinie zrównoważonego rozwoju można znaleźć w postach na naszym blogu.Kliknij tutaj

Nagroda Lean and Green w kategorii Personal Mobility

Heras Mobile jest jedną z 400 firm holenderskich, które zostały nagrodzone wyróżnieniem Lean and Green w kategorii Personal Mobility przez holenderskie ministerstwo infrastruktury i środowiska. Zdobywcy tej nagrody zobowiązują się do zmniejszenia emisji CO2o co najmniej 20% w ciągu pięciu lat.

Zmiana w kierunku bardziej zrównoważonej produkcji

Ekran akustyczny jest być może najlepszym przykładem całkowicie zrównoważonego produktu. Ten watowany brezent, który można przymocować do naszego ogrodzenia przestawnego, pochłania hałasy na poziomie nawet do 20 dB. Wykonawcy projektów są zawsze zadowoleni z mniejszego hałasu w okolicy i z lepszej ochrony dla ich własnych pracowników. Wypełnienie ekranu akustycznego jest w 100% wykonane z plastikowych butelek poddanych recyklingowi.

Współpraca z dostawcami i klientami

Z myślą o dalej idącym ograniczeniu emisji CO2, zużycia energii i ilości odpadów zdecydowanie pielęgnujemy relacje oparte na współpracy z dostawcami i klientami. Co możemy zrobić sami, to robimy. Nasza siedziba jest w 100% przyjazna dla klimatu. Fabryki są dobrze izolowane i wyposażone w oświetlenie LED. W ramach podnoszenia świadomości ekologicznej w firmie promujemy również korzystanie z samochodów hybrydowych.

Firma odpowiedzialna

Nasze procesy poddajemy ponadto weryfikacji według ich wpływu na społeczności. Cieszymy się, że możemy współpracować z zakładem pracy chronionej dla ludzi wyeliminowanych z rynku pracy. Przy dodatkowym nadzorze i po drobnych adaptacjach wykonują wspaniałą pracę. Tam, gdzie to możliwe, Heras Mobile wspiera lokalne inicjatywy i wydarzenia.

Heras and Sustainability from HerasMobileFencing

Sustainability downloads