Informacje o Mobile Fencing & Security

Międzynarodowy ekspert

Heras Mobile Fencing & Security to międzynarodowy ekspert w dziedzinie tymczasowych i częściowo stałych zabezpieczeń. Ścisła specjalizacja, która przyczynia się do bezproblemowego budowania i prowadzenia biznesu. Osiągnęliśmy to dzięki doskonałej efektywności w dziedzinie logistyki.

Aktywność w 24 krajach

Firma Heras Mobile Fencing & Security jest w tymczasówkach’ aktywna od kilkudziesięciu lat w 24 krajach. Działamy w okolicy i znamy nasz rynek. Firma Heras wynalazła ogrodzenia tymczasowe w 1966 roku. Posiadamy bardzo silną pozycję w całej Europie.

Udowodniony dłuższy okres użytkowania

Nasze przenośne ogrodzenia zmieniają się wraz z pojawianiem się na rynku nowych oczekiwań. W efekcie powstają produkty, które są bezpieczniejsze i mają dłuższy okres użytkowania. Ogrodzenie Heras M500 Anti-Climb jest kopiowane przez naszych konkurentów, co przynosi im większe lub mniejsze sukcesy. Traktujemy to jako ogromny komplement z ich strony.

Prężni partnerzy w budownictwie

Europejscy klienci końcowi są zaopatrywani za pośrednictwem rozbudowanej sieci dilerskiej nastawionej szczególnie naogrodzenia tymczasowei akcesoria. Firma Heras Mobile buduje z tymi klientami ścisłe, długoterminowe relacje. Podmioty interkontynentalne obsługiwane są indywidualnie według projektów.

Zakup lub wynajem

Firma Heras Mobile bezpośrednio obsługuje swoje macierzyste rynki wHolandiiiBelgii, oferując zaawansowane pakiety systemów mechanicznych oraz elektronicznych. W zależności od umiejscowienia i fazy realizacji projektu, prowadzi to do prawidłowego zastosowania ogrodzeń, bram, akcesoriów, systemów detekcji, kamer i aplikacji. Oferujemy ich montaż i instalację. Rozwiązania — od ogrodzeń budowlanych aż do zabezpieczeń projektów — można zakupić lub wynająć.

Najbardziej niezawodny dostawca i ekspert

Heras Mobile Fencing & Security Security jest stabilnym partnerem europejskim. Chcemy pozostać najbardziej niezawodnym dostawcą i ekspertem w dziedzinie tymczasowych zabezpieczeń zewnętrznych. W oparciu o nasze profesjonalne i przyjazne nastawienie nakierowane na rozwiązywanie problemów.

10 naszych obietnic

  1. Przyczyniać się do zapewnienia bezpiecznego środowiska (pracy) i beztroskiego życia.
  2. Myśleć w kategoriach bezpieczeństwa i budownictwa, a nie stali i wielkości.
  3. Kontrolować i zapewniać wgląd w napływ i odpływ ludzi, sprzętu i towarów.
  4. Innowacyjne i zrównoważone (całościowe) rozwiązania w dziedzinie tymczasowych zabezpieczeń zewnętrznych.
  5. Niezawodna i stabilna firma, która nie robi niczego w sposób nieprzemyślany.
  6. Najnowocześniejsze zakłady produkcyjne w Belgii, Francji i w Czechach.
  7. Doskonałe usługi logistyczne w kilkudziesięciu krajach.
  8. Rygorystyczne zasady w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
  9. Inwestycje w zrównoważony rozwój.
  10. Świadczenie usług dokładnie w trybie 24/7 oraz profesjonalne i prawidłowe podejście.
Heras bouwhekken huren en bouwhek kopen

Nasze wartości

Niezawodność: Pewny, nastawiony na rozwiązywanie problemów, niezawodny partner

Inteligencja: Wynalazca, innowator, w dziedzinie mechaniki i elektroniki

Zrównoważony rozwój: Zdrowie, bezpieczeństwo i ochrona środowiska, trwałe relacje, przedsięwzięcia oparte na wzajemnym szacunku