Optymalne doświadczenia i bezpieczeństwo z ogrodzeniami przeznaczonymi na imprezy

Heras Mobile oferuje rozwiązania ogrodzeniowe na różne imprezy. Joep Coenen, kierownik oddziału w Heras Mobile, rzuca nowe światło na proces dostarczania ogrodzeń na imprezy. Nie podchodzimy do tego procesu w kategoriach produktu, ale w kontekście „podróży”, którą uczestnik imprezy odbywa na terenie imprezy i w jej otoczeniu. Daje to zaskakująco odmienne podejście do ogrodzeń. Odpowiednio dopasowane ogrodzenie ma znaczący wpływ na bezpieczny przebieg imprezy bez żadnych konfliktów. „Pod warunkiem, że rozumiesz i przewidujesz potrzeby gości”, dodaje Joep.

Wysłany na 03 lipca 2019 przez Joep Coenen    RegulaminBudowy ogrodzenia


Osiem najczęstszych problemów na placu budowy

Pozwolenia, na które trzeba czekać lub kradzież materiałów – to tylko niektóre z problemów na budowie, które mogą przyprawić o ból głowy. Zapoznaj się z listą ośmiu typowych problemów na placu budowy, które prowadzą do frustracji oraz kosztów wynikających z niepowodzenia, a także z rozwiązaniami, które pozwolą im zapobiec.

Wysłany na 06 czerwca 2019 przez Stef Manders    Projekt BezpieczeństwoRegulamin


Osłony Noise Control Barriers przyczynią się do sukcesu każdej imprezy lub festiwalu

Wszyscy dookoła trzymają kciuki za udaną organizację imprezy, czy festiwalu. Ale organizator powinien również zadbać o to, by wydarzenie takie nie było uciążliwe dla okolicznych mieszkańców, którzy niekoniecznie chcą słuchać jego muzyki lub innych hałasów. Z pewnością pomoże mu w tym ogrodzenie miejsc narażonych na hałas przy pomocy osłon wygłuszających.

Wysłany na 24 kwietnia 2019 przez Pawel Chwedoruk    RegulaminBudowy ogrodzenia


Solidne ogrodzenie budowlane dla lepszego bezpieczeństwa

Przykłady wypadków, jakie mogą zdarzyć się z udziałem ogrodzeń tymczasowych, są niezliczone! Płoty przewrócone lub (co gorsze) przeniesione przez wiatr mogą spowodować ogromne szkody, i to nie tylko materialne. Ogrodzenia porwane przez wiatr mogą też prowadzić do wypadków, których ofiarami mogą być robotnicy budowlani lub przypadkowi przechodnie. Żadna firma czy wykonawca budowlany nigdy nie chciałby dopuścić do takich wypadków. Ale jak można im zapobiec? I jakie są wymogi prawne, jakie należy spełnić przy instalacji ogrodzeń budowlanych? Na naszym blogu pragniemy zapoznać wykonawców, zaopatrzeniowców i inne zainteresowane osoby ze sposobami postępowania w zakresie użytkowania i montażu tego rodzaju ogrodzeń.

Wysłany na 18 kwietnia 2019 przez Pawel Chwedoruk    RegulaminBudowy ogrodzenia


Czym jest nadmierny poziom hałasu i jak mu zapobiegać?

Jak stworzyć zdrowe i bezpieczne środowisko pracy dla pracowników, a zarazem jak najmniej uciążliwe warunki dla sąsiedztwa? Jest to łatwiejsze, niż wam się wydaje! Gdy wygłuszycie hałas na swojej budowie, wszyscy będą zadowoleni. Okolicznym mieszkańcom będzie się żyło przyjemniej, a robotnicy na placu budowy nie uszkodzą sobie słuchu. Poniżej znajdziecie wskazówki, jak można łatwo obniżyć poziom natężenia dźwięku o 17 dB(A)* i nie narażać w ten sposób ludzi na nadmierny hałas.

Wysłany na 18 kwietnia 2019 przez Roel Meuldijk    RegulaminBudowy ogrodzenia