Heras Noise Control Barrier 2.0: Redukcja hałasu do 32,8 dB

Heras Mobile Fencing & Security wprowadza na rynek europejski nową osłonę chroniącą przed hałasem – Noise Control Barrier. Ten tymczasowy ekran dźwiękowy to następca wcześniejszej wersji Noise Control Barrier, osłony, która pojawiła się na rynku w 2015 r. Nowa wersja jeszcze lepiej redukuje hałas, cechuje się dłuższą żywotnością i jest łatwiejsza w użyciu.

Wysłany na 14 października 2019 przez Suzanne van Bekkers - Vroenhoven    Budowy ogrodzeniaochrona przed hałasem


Optymalne doświadczenia i bezpieczeństwo z ogrodzeniami przeznaczonymi na imprezy

Heras Mobile oferuje rozwiązania ogrodzeniowe na różne imprezy. Joep Coenen, kierownik oddziału w Heras Mobile, rzuca nowe światło na proces dostarczania ogrodzeń na imprezy. Nie podchodzimy do tego procesu w kategoriach produktu, ale w kontekście „podróży”, którą uczestnik imprezy odbywa na terenie imprezy i w jej otoczeniu. Daje to zaskakująco odmienne podejście do ogrodzeń. Odpowiednio dopasowane ogrodzenie ma znaczący wpływ na bezpieczny przebieg imprezy bez żadnych konfliktów. „Pod warunkiem, że rozumiesz i przewidujesz potrzeby gości”, dodaje Joep.

Wysłany na 03 lipca 2019 przez Joep Coenen    RegulaminBudowy ogrodzenia


Dobrze przemyślany plan ogrodzeniowy gwarantuje racjonalizację kosztów

Optymalne bezpieczeństwo, kontrola dostępu, ale także ogrodzenie terenu lub drogi, oznakowanie dróg ewakuacyjnych oraz zapobieganie nadmiernemu hałasowi. Przy organizacji imprezy wszystkie powyższe sytuacje wymagają rozwiązań, jakie oferują ogrodzenia. Zastanawiając się nad wyborem właściwego typu ogrodzenia i potrzebnej ilości, warto zawsze zacząć od sporządzenia planu ogrodzeniowego. Taki plan ogrodzeniowy, oprócz informacji na temat indywidualnych potrzeb w zakresie ogrodzeń, może zagwarantować efektywność kosztową. W tym artykule dowiesz się, jak wykorzystać ogrodzenia w skuteczny sposób.

Wysłany na 20 czerwca 2019 przez Stef Manders    Budowy ogrodzenia


Zabezpieczenie imprez – zadanie dla fachowców

Specjalista w dziedzinie zabezpieczeń dla imprez, firma Heras Mobile, ma jasną misję: zapewnienie uczestnikom festiwali jak największego poczucia wolności. A jest to prawdziwa sztuka, jeśli weźmie się pod uwagę współczesne zagrożenia. Yves Spooren, ekspert od bezpieczeństwa przy organizacji imprez wyjaśnia, jak przygotować wydarzenie plenerowe tak, by zapewnić wszystkim beztroską zabawę.

Wysłany na 05 czerwca 2019 przez Yves Spooren    Projekt BezpieczeństwoBudowy ogrodzenia


Redukcja hałasu podczas imprez przy pomocy osłon dźwiękochłonnych

Na całym świecie co roku odbywa się coraz więcej różnego rodzaju imprez i wydarzeń. Z badań wynika, że ma to znaczenie społeczne, ekonomiczne i kulturalne (nie wspominając już o korzyściach dla turystyki, promocji i rekreacji). Wszyscy lubimy imprezy. Jednak w organizacji imprez chodzi nie tylko o zapewnienie świetnej zabawy ich uczestnikom, ale i o spokój mieszkańców okolicy. Jak ograniczyć uciążliwości związane z hałasem, jakich może doświadczać otoczenie? Aby wszyscy byli zadowoleni z imprezy, można skorzystać z profesjonalnych osłon chroniących przed hałasem.

Wysłany na 30 maja 2019 przez Pawel Chwedoruk    Projekt BezpieczeństwoBudowy ogrodzenia


Przesuwne ogrodzenie budowlane – aby stworzyć wydajny wjazd na budowę

Kierowcy z trudem szukający wjazdu, opóźnienia w wejściu na teren budowy, pracownicy budowy odciągani od pracy, aby obsłużyć trudno otwierającą się bramę, szukanie wyjścia ewakuacyjnego... Wszystkie te problemy wynikają ze złej organizacji wjazdu na budowę. Ratunkiem może być przesuwne ogrodzenie budowlane. Zastosowanie takiej bramy, którą można łatwo zakupić i zamontować, zapobiegnie wielu niepotrzebnym stresom. W tym artykule poświęcimy temu rozwiązaniu nieco więcej uwagi, a także spróbujemy przekonać czytelników, że dzięki przesuwnej bramie z paneli ogrodzenia mogą oszczędzić wiele czasu i niepotrzebnego wysiłku.

Wysłany na 15 maja 2019 przez Pawel Chwedoruk    Projekt BezpieczeństwoBudowy ogrodzenia


Bezpieczna impreza sportowa z barierkami ochronnymi

Co roku w każdym kraju poza regularnymi turniejami sportowymi odbywa się wiele innych wydarzeń sportowych. Doskonałymi przykładami są przyciągające tłumy publiczności maratony w Berlinie i w Nowym Jorku, Mistrzostwa Europy lub Świata w piłce nożnej, czy choćby igrzyska olimpijskie. Ale sporą frekwencją cieszą się też mniejsze, krajowe wydarzenia. Przy organizacji imprez sportowych należy pamiętać o wielu rzeczach. Trzeba koniecznie określić założenia, grupę docelową, katering i budżet. Przy organizacji imprezy sportowej nie może też zabraknąć barierek ochronnych.  Aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno publiczności, jak i sportowców, konieczne jest uwzględnienie wielu kwestii. Jak dobrze to wszystko zorganizować?

Wysłany na 06 maja 2019 przez Pawel Chwedoruk    Projekt BezpieczeństwoBudowy ogrodzenia


Barierki ochronne zapewniają bezpieczeństwo tłumom na festiwalu food trucków

Festiwale food trucków to nowy rodzaj imprez, które w ostatnich latach przyciągają ogromną rzeszę uczestników. Pyszne jedzenie święci triumfy! Za sukces odpowiadają same food trucki i oferowane przez nie przysmaki, a przy tym programy rozrywkowe, oprawa muzyczna i niepowtarzalna atmosfera. Ale nie można zapomnieć o całym zapleczu imprezy, np. o barierkach ochronnych. Są one potrzebne na wszystkich tego typu festiwalach, aby zagwarantować bezpieczeństwo odwiedzającym. Najmując barierki ochronne zadbasz, by na twojej imprezie wszystko przebiegło gładko, jak po maśle. 

Wysłany na 02 maja 2019 przez Pawel Chwedoruk    Projekt BezpieczeństwoBudowy ogrodzenia