Heras Noise Control Barrier 2.0: Redukcja hałasu do 32,8 dB

Heras Mobile Fencing & Security wprowadza na rynek europejski nową osłonę chroniącą przed hałasem – Noise Control Barrier. Ten tymczasowy ekran dźwiękowy to następca wcześniejszej wersji Noise Control Barrier, osłony, która pojawiła się na rynku w 2015 r. Nowa wersja jeszcze lepiej redukuje hałas, cechuje się dłuższą żywotnością i jest łatwiejsza w użyciu.

W 2015 r. przedsiębiorstwo Heras Mobile wprowadziło na rynek europejski osłonę chroniącą przed hałasem Noise Control Barrier, wykonaną z podwatowanego brezentu, który montuje się na ogrodzeniu budowy, by redukować nadmierny hałas. W ciągu kolejnych czterech lat produkt znakomicie sprawdzał się w wielu projektach budowlanych i rozbiórkowych.
Przez cały ten czas Heras Mobile pracowało w zaciszu nad jego ulepszoną wersją. Efektem tych prac jest osłona Noise Control Barrier 2.0, o którą właśnie teraz wzbogaca się oferta firmy.

Heras acoustic barrier 2.0 noise control (2)

Redukcja hałasu do 32,8 dB

Najważniejsza innowacja to zwiększona redukcja hałasu: Noise Control Barrier 2.0 ogranicza natężenie dźwięku aż do 32,8 dB. Wynik ten został potwierdzony w szeroko zakrojonych testach praktycznych i laboratoryjnych.

Łatwiejsza w użyciu

Zmieniono również wymiary brezentu. Do zapełnienia całego przęsła ogrodzenia potrzeba trzech elementów. Dzięki zmniejszonemu formatowi zawieszenie osłony jest teraz prostsze. Ponadto ekrany dają się elastyczniej zastosować w wielu sytuacjach.
Inną zaletą nowego rozmiaru jest ograniczona objętość magazynowania i transportu.

Heras acoustic barrier 2.0 noise control (4)Dłuższa żywotność

Kolejny krok naprzód to sam materiał. Pierwsza osłona Noise Control Barrier była podwatowanym brezentem. Zapewniał on pożądaną redukcję hałasu, jednak poza dźwiękiem absorbował również wilgoć. Nie miało to najlepszych skutków dla jego żywotności, zwłaszcza przy użytkowaniu na zewnątrz. Nowa osłona Noise Control Barrier 2.0 składa się wyłącznie ze specjalnego opatentowanego brezentu (bez warstwy chłonnej). Oznacza to gwarancję długiej żywotności i brak potrzeby konserwacji. Zastosowany materiał jest ognioodporny, a tym samym doskonale sprawdza się także wokół agregatów.

Od września 2019
Heras acoustic barrier 2.0 noise control (3)

Produkt Noise Control Barrier 2.0 jest dostępny na rynku europejskim od września. W Holandii, Belgii i Anglii osłony można także wynajmować. Wcześniejsza wersja osłony Noise Control Barrier nadal jest w sprzedaży (dostępna na zamówienie). Heras Mobile przyczynia się tym samym do bezpieczeństwa na budowie, ułatwiając eliminację zanieczyszczenia hałasem w każdej sytuacji

www.noise-control-barrier.com

tematy: Budowy ogrodzeniaochrona przed hałasem,

Wysłany przez Suzanne van Bekkers - Vroenhoven na 14 października 2019
Marketing & Communicatie Specialist at Heras Mobile Fencing & Security