Heras Noise Control Barrier 2.0: Redukcja hałasu do 32,8 dB

Heras Mobile Fencing & Security wprowadza na rynek europejski nową osłonę chroniącą przed hałasem – Noise Control Barrier. Ten tymczasowy ekran dźwiękowy to następca wcześniejszej wersji Noise Control Barrier, osłony, która pojawiła się na rynku w 2015 r. Nowa wersja jeszcze lepiej redukuje hałas, cechuje się dłuższą żywotnością i jest łatwiejsza w użyciu.

Wysłany na 14 października 2019 przez Suzanne van Bekkers - Vroenhoven    Budowy ogrodzeniaochrona przed hałasem


Optymalne doświadczenia i bezpieczeństwo z ogrodzeniami przeznaczonymi na imprezy

Heras Mobile oferuje rozwiązania ogrodzeniowe na różne imprezy. Joep Coenen, kierownik oddziału w Heras Mobile, rzuca nowe światło na proces dostarczania ogrodzeń na imprezy. Nie podchodzimy do tego procesu w kategoriach produktu, ale w kontekście „podróży”, którą uczestnik imprezy odbywa na terenie imprezy i w jej otoczeniu. Daje to zaskakująco odmienne podejście do ogrodzeń. Odpowiednio dopasowane ogrodzenie ma znaczący wpływ na bezpieczny przebieg imprezy bez żadnych konfliktów. „Pod warunkiem, że rozumiesz i przewidujesz potrzeby gości”, dodaje Joep.

Wysłany na 03 lipca 2019 przez Joep Coenen    RegulaminBudowy ogrodzenia


Bezpieczna budowa z ogrodzeniami budowlanymi

Jedno jest pewne: bezpieczeństwo pracowników, osób odwiedzających i okolicznych mieszkańców musi być kwestią priorytetową na każdym placu budowy. Należy również dołożyć wszelkich starań, aby trzymać osoby nieupoważnione z dala. Do tych celów niezbędne są ogrodzenia budowlane, jednak warto zastanowić się, jakie dodatkowe czynniki odgrywają rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa na budowie.

Wysłany na 27 czerwca 2019 przez Roel Meuldijk    


Dobrze przemyślany plan ogrodzeniowy gwarantuje racjonalizację kosztów

Optymalne bezpieczeństwo, kontrola dostępu, ale także ogrodzenie terenu lub drogi, oznakowanie dróg ewakuacyjnych oraz zapobieganie nadmiernemu hałasowi. Przy organizacji imprezy wszystkie powyższe sytuacje wymagają rozwiązań, jakie oferują ogrodzenia. Zastanawiając się nad wyborem właściwego typu ogrodzenia i potrzebnej ilości, warto zawsze zacząć od sporządzenia planu ogrodzeniowego. Taki plan ogrodzeniowy, oprócz informacji na temat indywidualnych potrzeb w zakresie ogrodzeń, może zagwarantować efektywność kosztową. W tym artykule dowiesz się, jak wykorzystać ogrodzenia w skuteczny sposób.

Wysłany na 20 czerwca 2019 przez Stef Manders    Budowy ogrodzenia


Osiem najczęstszych problemów na placu budowy

Pozwolenia, na które trzeba czekać lub kradzież materiałów – to tylko niektóre z problemów na budowie, które mogą przyprawić o ból głowy. Zapoznaj się z listą ośmiu typowych problemów na placu budowy, które prowadzą do frustracji oraz kosztów wynikających z niepowodzenia, a także z rozwiązaniami, które pozwolą im zapobiec.

Wysłany na 06 czerwca 2019 przez Stef Manders    Projekt BezpieczeństwoRegulamin


Zabezpieczenie imprez – zadanie dla fachowców

Specjalista w dziedzinie zabezpieczeń dla imprez, firma Heras Mobile, ma jasną misję: zapewnienie uczestnikom festiwali jak największego poczucia wolności. A jest to prawdziwa sztuka, jeśli weźmie się pod uwagę współczesne zagrożenia. Yves Spooren, ekspert od bezpieczeństwa przy organizacji imprez wyjaśnia, jak przygotować wydarzenie plenerowe tak, by zapewnić wszystkim beztroską zabawę.

Wysłany na 05 czerwca 2019 przez Yves Spooren    Projekt BezpieczeństwoBudowy ogrodzenia


Redukcja hałasu podczas imprez przy pomocy osłon dźwiękochłonnych

Na całym świecie co roku odbywa się coraz więcej różnego rodzaju imprez i wydarzeń. Z badań wynika, że ma to znaczenie społeczne, ekonomiczne i kulturalne (nie wspominając już o korzyściach dla turystyki, promocji i rekreacji). Wszyscy lubimy imprezy. Jednak w organizacji imprez chodzi nie tylko o zapewnienie świetnej zabawy ich uczestnikom, ale i o spokój mieszkańców okolicy. Jak ograniczyć uciążliwości związane z hałasem, jakich może doświadczać otoczenie? Aby wszyscy byli zadowoleni z imprezy, można skorzystać z profesjonalnych osłon chroniących przed hałasem.

Wysłany na 30 maja 2019 przez Pawel Chwedoruk    Projekt BezpieczeństwoBudowy ogrodzenia


Przesuwne ogrodzenie budowlane – aby stworzyć wydajny wjazd na budowę

Kierowcy z trudem szukający wjazdu, opóźnienia w wejściu na teren budowy, pracownicy budowy odciągani od pracy, aby obsłużyć trudno otwierającą się bramę, szukanie wyjścia ewakuacyjnego... Wszystkie te problemy wynikają ze złej organizacji wjazdu na budowę. Ratunkiem może być przesuwne ogrodzenie budowlane. Zastosowanie takiej bramy, którą można łatwo zakupić i zamontować, zapobiegnie wielu niepotrzebnym stresom. W tym artykule poświęcimy temu rozwiązaniu nieco więcej uwagi, a także spróbujemy przekonać czytelników, że dzięki przesuwnej bramie z paneli ogrodzenia mogą oszczędzić wiele czasu i niepotrzebnego wysiłku.

Wysłany na 15 maja 2019 przez Pawel Chwedoruk    Projekt BezpieczeństwoBudowy ogrodzenia